Tiistai 3.11.2026 · 18 kohdetta · 10/18 osui · palautus 100,1 %
Osumat
10/18
kaikista julkaistuista
Palautus
100,1 %
tasapanoksella singleinä
Todennäköiset
4/4
palautus 166,0 %
Yli/alle ja tasoitus
5/11
palautus 87,4 %
Erikoisvedot
1/3
palautus 59,0 %
| Ottelu | Laji | Kohde | Kerroin | Alkoi | Tila | Tulos | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TodennäköisetKerroin 1,30–1,75 · osuvat useammin kuin arvokohteet, mutta pienellä kertoimella yksi häviö syö useamman voiton. Etu on näissä yleensä nollan tuntumassa tai miinuksella – ei ylikerrointa eikä varmoja. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Villarreal – Paris Saint GermainMestarien liiga | Jalkapallo⚽ | Paris Saint Germain voittaaVelhon arvio ≥ markkinaOttelun voittaja (1X2)huomio: O. Dembélé, K. Kvaratskhelia, Nuno Mendes, Gerard Moreno, J. Foyth, Ilias Akhomach ei kokoonpanossaKerroin 1,75 · markkina 55,8 % · arviomme 56 % · etu -2,4 %i | 1,75↑ 1,77CLV −0,6 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00aamu | Voitto | 0–6 (Paris Saint Germain voitti) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
PSG on voittanut kaikki kolme Mestarien liigan otteluaan, mutta useat avainpoissaolot ja Villarrealin kotietu pitävät arvion markkinan 55,8 prosentissa. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
PSG on voittanut kaikki kolme Mestarien liigan otteluaan, mutta useat avainpoissaolot ja Villarrealin kotietu pitävät arvion markkinan 55,8 prosentissa. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Internacional – CoritibaBrasileirão Série A | Jalkapallo⚽ | Internacional voittaaOttelun voittaja (1X2)Kerroin 1,65 · markkina 57,0 % · arviomme 57 % · etu -5,9 %i | 1,65↓ 1,56CLV +3,5 pp | ke 4.11.2026 klo 02:30ke 4.11.klo 02:30aamu | Voitto | Internacional voitti 1–0. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Internacional hyötyy kotiedusta, kolmen päivän lepoedusta ja Coritiban heikosta viime aikojen vierassaldosta. Kahden maalivahdin poissaolo kuitenkin estää nostamasta arviota markkina-ankkurin yläpuolelle. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Internacional hyötyy kotiedusta, kolmen päivän lepoedusta ja Coritiban heikosta viime aikojen vierassaldosta. Kahden maalivahdin poissaolo kuitenkin estää nostamasta arviota markkina-ankkurin yläpuolelle. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Philadelphia Flyers – Minnesota WildNHL | Jääkiekko🏒 | Minnesota Wild voittaaVelhon arvio ≥ markkinaOttelun voittaja · sis. jatkoaika ja VLKerroin 1,57 · markkina 61,4 % · arviomme 61 % · etu -3,6 %i | 1,57→ 1,57CLV 0,0 pp | ke 4.11.2026 klo 02:00ke 4.11.klo 02:00yö | Voitto | Minnesota Wild voitti 4–2. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minnesota on aloittanut kauden 10–3–3 ja saa vahvistetun maalivahtiedun: Wallstedt 92,0 %, Vladar 88,5 %. Arvio pidetään silti markkinan reilussa 61,4 prosentissa. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minnesota on aloittanut kauden 10–3–3 ja saa vahvistetun maalivahtiedun: Wallstedt 92,0 %, Vladar 88,5 %. Arvio pidetään silti markkinan reilussa 61,4 prosentissa. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Vancouver Canucks – Anaheim DucksNHL | Jääkiekko🏒 | Anaheim Ducks voittaaOttelun voittaja · sis. jatkoaika ja VLKerroin 1,67 · markkina 57,4 % · arviomme 61 % · etu +1,9 %i | 1,67↓ 1,55CLV +4,6 pp | ke 4.11.2026 klo 04:00ke 4.11.klo 04:00yö | Voitto | Anaheim Ducks voitti 5–4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Anaheim on ollut kokonaisuutena selvästi Vancouveria parempi, ja Canucksin todennäköiseksi aloittajaksi ilmoitettu Kevin Lankinen on aloittanut kauden erittäin heikosti. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Anaheim on ollut kokonaisuutena selvästi Vancouveria parempi, ja Canucksin todennäköiseksi aloittajaksi ilmoitettu Kevin Lankinen on aloittanut kauden erittäin heikosti. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Yli/alle ja tasoitusYli/alle-kohteissa veikataan ottelun kokonaismaali- tai pistemäärää, ei voittajaa. Kerroin on 1,70–2,20 ja peruste on aina nimetty: ottelutahti, maalivahdit, poissaolot tai olosuhteet. Jääkiekon maalimäärät ratkaistaan jatkoaika ja voittolaukauskilpailu mukaan lukien; voittolaukauskilpailu lasketaan yhtenä maalina. Jalkapallossa vain varsinainen peliaika. Tasoituskohteissa veikataan voittomarginaalia: Lakers −4,5 voittaa, jos Lakers voittaa vähintään viidellä. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| LASK – ŠK Slovan BratislavaMestarien liiga | Jalkapallo⚽ | Yli 3,5 maaliaYli/alle 3,5 maaliaKerroin 1,97 · markkina 51,1 % · arviomme 55 % · etu +8,3 %i | 1,97↑ 2,05CLV −2,0 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00aamu | Voitto | 4–0 → 4 maalia, raja 3,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
LASKin 10 ottelun maalikeskiarvo on 4,5 ja Mestarien liigan kolmessa pelissä 5,0. Slovan on päästänyt liigavaiheessa 13 maalia, mikä nostaa yli 3,5:n hieman markkina-arviota korkeammalle. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
LASKin 10 ottelun maalikeskiarvo on 4,5 ja Mestarien liigan kolmessa pelissä 5,0. Slovan on päästänyt liigavaiheessa 13 maalia, mikä nostaa yli 3,5:n hieman markkina-arviota korkeammalle. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Atlético Madrid – Bayern MunichMestarien liiga | Jalkapallo⚽ | Alle 3,5 maaliaYli/alle 3,5 maaliahuomio: L. Díaz, S. Gnabry, J. Musiala, I. Saibari, Johnny Cardoso, Morten Hjulmand ei kokoonpanossaKerroin 1,81 · markkina 54,2 % · arviomme 58 % · etu +5,0 %i | 1,81↓ 1,80CLV +0,3 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00aamu | Voitto | 0–2 → 2 maalia, raja 3,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlético on päästänyt vain 0,5 maalia/ottelu viimeisessä kymmenessä. Bayernin neljä hyökkäyspään poissaoloa tukevat alle 3,5 maalin suuntaa, vaikka sen ottelut ovat olleet runsasmaalisia. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Atlético on päästänyt vain 0,5 maalia/ottelu viimeisessä kymmenessä. Bayernin neljä hyökkäyspään poissaoloa tukevat alle 3,5 maalin suuntaa, vaikka sen ottelut ovat olleet runsasmaalisia. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Birmingham City – MillwallChampionship (ENG) | Jalkapallo⚽ | Yli 2,5 maaliaYli/alle 2,5 maaliahuomio: A. Priske ei kokoonpanossaKerroin 1,83 · markkina 52,8 % · arviomme 56 % · etu +2,5 %i | 1,83↓ 1,77CLV +1,9 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00aamu | Voitto | 3–0 → 3 maalia, raja 2,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Molempien viimeisestä 10 ottelusta 7 päättyi yli 2,5 maaliin, ja otteluiden kokonaismaalikeskiarvot olivat 2,9 sekä 3,1. Priske on kuitenkin Birminghamille merkittävä epävarmuus. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Molempien viimeisestä 10 ottelusta 7 päättyi yli 2,5 maaliin, ja otteluiden kokonaismaalikeskiarvot olivat 2,9 sekä 3,1. Priske on kuitenkin Birminghamille merkittävä epävarmuus. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Villarreal – Paris Saint GermainMestarien liiga | Jalkapallo⚽ | Yli 3,5 maaliaYli/alle 3,5 maaliahuomio: Gerard Moreno, J. Foyth, O. Dembélé, K. Kvaratskhelia ei kokoonpanossaKerroin 1,93 · markkina 50,9 % · arviomme 53 % · etu +2,3 %i | 1,93↑ 2,14CLV −5,1 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00aamu | Voitto | 0–6 → 6 maalia, raja 3,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viime ottelujen kokonaismaalikeskiarvot ovat Villarrealilla 3,2 ja PSG:llä 4,2. Puolustuksen avainpoissaolot tukevat yliä, vaikka hyökkäyspään poissaolot hillitsevät arviota. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viime ottelujen kokonaismaalikeskiarvot ovat Villarrealilla 3,2 ja PSG:llä 4,2. Puolustuksen avainpoissaolot tukevat yliä, vaikka hyökkäyspään poissaolot hillitsevät arviota. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Galatasaray – VfB StuttgartMestarien liiga | Jalkapallo⚽ | Alle 3,5 maaliaYli/alle 3,5 maaliahuomio: A. Stiller, J. Vagnoman, D. Zagadou ei kokoonpanossaKerroin 2,07 · markkina 46,7 % · arviomme 52 % · etu +7,6 %i | 2,07↑ 2,25CLV −3,9 pp | ti 3.11.2026 klo 19:45ti 3.11.klo 19:45iltapäivä | Voitto | 2–0 → 2 maalia, raja 3,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Stuttgartin 10 ottelun otoksessa yli 3,5 toteutui vain 3 kertaa ja joukkue päästi 0,8 maalia/ottelu. Stillerin poissaolo sekä kolmas peli kahdeksaan päivään painavat arviota alle. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Stuttgartin 10 ottelun otoksessa yli 3,5 toteutui vain 3 kertaa ja joukkue päästi 0,8 maalia/ottelu. Stillerin poissaolo sekä kolmas peli kahdeksaan päivään painavat arviota alle. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Chapecoense – MirassolBrasileirão Série A | Jalkapallo⚽ | Alle 2,5 maaliaYli/alle 2,5 maaliahuomio: Bruno Santos, Garcez ei kokoonpanossaKerroin 2,05 · markkina 46,9 % · arviomme 51 % · etu +4,5 %i | 2,05↑ 2,10CLV −1,2 pp | ke 4.11.2026 klo 00:30ke 4.11.klo 00:30iltapäivä | Häviö | 1–2 → 3 maalia, raja 2,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mirassol on jäänyt alle 2,5 maalin seitsemässä viimeisestä kymmenestä, ja sen hyökkäyksestä puuttuu kaksi edellisottelun avaajaa sekä Negueba. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mirassol on jäänyt alle 2,5 maalin seitsemässä viimeisestä kymmenestä, ja sen hyökkäyksestä puuttuu kaksi edellisottelun avaajaa sekä Negueba. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Internacional – CoritibaBrasileirão Série A | Jalkapallo⚽ | Yli 2,5 maaliaYli/alle 2,5 maaliahuomio: S. Rochet ei kokoonpanossaKerroin 1,79 · markkina 53,4 % · arviomme 58 % · etu +3,8 %i | 1,79→ 1,79CLV 0,0 pp | ke 4.11.2026 klo 02:30ke 4.11.klo 02:30iltapäivä | Häviö | 1–0 → 1 maalia, raja 2,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viime ottelujen maalimäärät, Coritiban lyhyt lepo ja Interin kahden maalivahdin poissaolot puoltavat yli 2,5 maalia, vaikka Interiltä puuttuu myös hyökkäysvaihtoehtoja. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viime ottelujen maalimäärät, Coritiban lyhyt lepo ja Interin kahden maalivahdin poissaolot puoltavat yli 2,5 maalia, vaikka Interiltä puuttuu myös hyökkäysvaihtoehtoja. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Barcelona – Aston VillaMestarien liiga | Jalkapallo⚽ | Yli 4,5 maaliaYli/alle 4,5 maaliahuomio: A. Wan-Bissaka, M. Ruggeri ei kokoonpanossaKerroin 2,05 · markkina 47,2 % · arviomme 52 % · etu +6,6 %i | 2,05↑ 2,09CLV −0,9 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00yö | Häviö | 3–0 → 3 maalia, raja 4,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Barcelonan viime ottelut ja UCL-profiili ovat erittäin runsasmaalisia, ja molemmilta puuttuu puolustavia avainpelaajia. Korkea 4,5-raja pitää arvion silti maltillisena. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Barcelonan viime ottelut ja UCL-profiili ovat erittäin runsasmaalisia, ja molemmilta puuttuu puolustavia avainpelaajia. Korkea 4,5-raja pitää arvion silti maltillisena. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Feyenoord – Inter MilanMestarien liiga | Jalkapallo⚽ | Yli 3,5 maaliaYli/alle 3,5 maaliaKerroin 2,07 · markkina 47,7 % · arviomme 51 % · etu +5,6 %i | 2,07↓ 1,96CLV +2,7 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00yö | Häviö | 0–3 → 3 maalia, raja 3,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Joukkueiden 10 ottelun kokonaismaalikeskiarvot ovat 4,1 ja 3,8. Feyenoordin puolustus on vajaalukuinen ja Interiltä puuttuu Bastoni, vaikka Lautaro Martínezin poissaolo hillitsee yliarviota. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Joukkueiden 10 ottelun kokonaismaalikeskiarvot ovat 4,1 ja 3,8. Feyenoordin puolustus on vajaalukuinen ja Interiltä puuttuu Bastoni, vaikka Lautaro Martínezin poissaolo hillitsee yliarviota. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Toronto Maple Leafs – Utah MammothNHL | Jääkiekko🏒 | Yli 6,5 maaliaYli/alle 6,5 maalia · sis. jatkoaika ja VLKerroin 1,77 · markkina 55,0 % · arviomme 60 % · etu +6,2 %i | 1,77↓ 1,76CLV +0,3 pp | ke 4.11.2026 klo 02:00ke 4.11.klo 02:00yö | Häviö | 2–3 → 5 maalia, raja 6,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Molempien viimeisen 10 ottelun yhdistetyt maalimäärät ovat korkeat, ja vahvistetut maalivahdit Bobrovsky (.885) sekä Cossa (.859) ovat torjuneet alle 89-prosenttisesti. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Molempien viimeisen 10 ottelun yhdistetyt maalimäärät ovat korkeat, ja vahvistetut maalivahdit Bobrovsky (.885) sekä Cossa (.859) ovat torjuneet alle 89-prosenttisesti. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Pittsburgh Penguins – Vegas Golden KnightsNHL | Jääkiekko🏒 | Yli 6,5 maaliaYli/alle 6,5 maalia · sis. jatkoaika ja VLKerroin 1,86 · markkina 52,2 % · arviomme 56 % · etu +4,2 %i | 1,86→ 1,86CLV 0,0 pp | ke 4.11.2026 klo 02:00ke 4.11.klo 02:00yö | Häviö | 2–3 → 5 maalia, raja 6,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Molempien viimeisten 10 ottelun kokonaismaalikeskiarvo on 6,5. Silovsin torjuntaprosentti on 88,9, Vegas pelaa peräkkäisenä päivänä ja sen alivoima on vain 70,0 %. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Molempien viimeisten 10 ottelun kokonaismaalikeskiarvo on 6,5. Silovsin torjuntaprosentti on 88,9, Vegas pelaa peräkkäisenä päivänä ja sen alivoima on vain 70,0 %. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ErikoisvedotErikoisvedoissa veikataan yksittäisen pelaajan tilastoa: NHL:ssä pisteitä, maaleja, syöttöjä, laukauksia, ylivoimapisteitä tai torjuntoja, Liigassa pisteitä, maaleja, syöttöjä tai laukauksia, NBA:ssa pisteitä, levypalloja, syöttöjä tai kolmosia ja jalkapallossa laukauksia ja laukauksia maalia kohti. Jääkiekon ja koripallon kohteet julkaistaan vahvistetulla kokoonpanolla; jalkapallon kohde voidaan julkaista ennen kokoonpanon julkaisua, ja se mitätöityy välittäjän säännön mukaan, jos pelaaja ei aloita. Kerroin on 1,60–2,20 ja peruste on aina nimetty. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| B. El KhannoussGalatasaray – VfB Stuttgart · Mestarien liiga | Jalkapallo⚽ | B. El Khannouss yli 1,5 laukaustaLaukaukset yli/alle 1,5Kerroin 1,77 · markkina 56,5 % · arviomme 63 % · etu +11,5 %i | 1,77↓ 1,58CLV +6,8 pp | ti 3.11.2026 klo 19:45ti 3.11.klo 19:45aamu | Voitto | 2 laukausta, raja 1,5 · 90 min | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viim. 8: 5/8 yli 1,5 · 68 min El Khannouss on ylittänyt rajan 5/8 ottelussa ja aloittanut viisi viimeistä. Galatasaray on sallinut keskikenttäpelaajille viimeksi 4,0 laukausta/ottelu. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viim. 8: 5/8 yli 1,5 · 68 min El Khannouss on ylittänyt rajan 5/8 ottelussa ja aloittanut viisi viimeistä. Galatasaray on sallinut keskikenttäpelaajille viimeksi 4,0 laukausta/ottelu. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| J. ÁlvarezAtlético Madrid – Bayern Munich · Mestarien liiga | Jalkapallo⚽ | J. Álvarez yli 2,5 laukaustaLaukaukset yli/alle 2,5Kerroin 1,62 · markkina 61,7 % · arviomme 65 % · etu +5,3 %i | 1,62↓ 1,48CLV +5,8 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00aamu | Häviö | 2 laukausta, raja 2,5 · 75 min | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viim. 8: 5/8 yli 2,5 · 64 min Álvarez ylitti rajan 5/8 ottelussa, ja hänen viimeisen viiden ottelun peliaikansa on noussut. Bayern on sallinut hyökkääjille 4,0 laukausta/ottelu viimeisessä viidessä. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viim. 8: 5/8 yli 2,5 · 64 min Álvarez ylitti rajan 5/8 ottelussa, ja hänen viimeisen viiden ottelun peliaikansa on noussut. Bayern on sallinut hyökkääjille 4,0 laukausta/ottelu viimeisessä viidessä. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| A. HakimiVillarreal – Paris Saint Germain · Mestarien liiga | Jalkapallo⚽ | A. Hakimi yli 0,5 laukausta maalia kohtiLaukaukset maalia kohti yli/alle 0,5Kerroin 1,68 · markkina 59,5 % · arviomme 67 % · etu +12,6 %i | 1,68↑ 1,70CLV −0,7 pp | ti 3.11.2026 klo 22:00ti 3.11.klo 22:00iltapäivä | Häviö | 0 laukausta maalia kohti, raja 0,5 · 74 min | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viim. 9: 6/9 yli 0,5 · 70 min Hakimi on ylittänyt rajan 6/9 ottelussa, ja Villarreal on sallinut puolustajille 1,0 laukausta maalia kohti ottelua kohden. Arvio pysyy empiirisessä 67 %:ssa. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Viim. 9: 6/9 yli 0,5 · 70 min Hakimi on ylittänyt rajan 6/9 ottelussa, ja Villarreal on sallinut puolustajille 1,0 laukausta maalia kohti ottelua kohden. Arvio pysyy empiirisessä 67 %:ssa. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kertoimet välittäjittäin
Kertoimet ovat tiedoksi, eivät linkkejä. Tarkista oma välittäjäsi. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ei kohteita valituilla suodattimilla
Aiemmat tulokset eivät ole tae tulevasta.